• MONTAŻ I SERWIS FASAD

  MONTAŻ I SERWIS FASAD

  Zajmujemy się montażem fasad szklanych i wentylowanych. Świadczymy usługi serwisowe w tym zakresie. Takie jak: wymiana okładzin elewacyjnych (szkło, panel, kamien, ceramika), uszczelnianie, usuwanie rys ze szkła, lakierowanie ślusarki, przebudowy, przeglądy.

  WIĘCEJ
 • USŁUGI DŹWIGOWE

  USŁUGI DŹWIGOWE

  Posiadamy szeroki park maszyn i urządzeń do specjalistycznych prac dźwigowych. Samojezdne mini żurawie Maeda, charakteryzujące się bardzo małymi gabarytami po złożeniu i dużym możliwościami podnoszenia. O dwóch źródłach zasilania (spalinowo i elektrycznie), mogące pracować zarówno na zewnątrz, jak i w bardzo ciasnych pomieszczeniach. Mobilne żurawie Portafix i wciągarki Minifor o małych gabarytach i bardzo dużych wysokościach podnoszenia (do 100 m, do 800 kg). Próżniowe podnośniki do szkła o dowolnej masie.

  WIĘCEJ
 • POLEROWNIE SZKŁA

  POLEROWNIE SZKŁA

  Usuwamy zarysowania, popalenia i zmatowienia ze szkła fasadowego, luster i innych powierzchni szklanych, bez konieczności ich demontażu. Technologia stosowana przez nas gwarantuje wysoką wydajność, a co za tym idzie niskie koszty naprawy.

  WIĘCEJ
 • LAKIERNICTWO PRZEMYSŁOWE

  LAKIERNICTWO PRZEMYSŁOWE

  Wykonujemy naprawy lakiernicze uszkodzonej ślusarki aluminiowej, konstrukcji stalowych i innych elementów, przemalowywanie na inny kolor. Do lakierowania używamy najwyższej jakości szpachli, podkładów i lakierów poliuretanowych, epoksydowych i alkidowych.

  WIĘCEJ

ART–LUKA
Rafał Tomaszewski
Działki Suskowolskie 49
26-670 Pionki
biuro@art-luka.pl

NIP: 812-166-68-19
REGON: 140879370